Září 2011

Beverly Hills 29/09/2011

30. září 2011 v 21:49 | Niky-Avril |  Paparazzi
______________________________________________
Foto z Beverly Hills kde si nechala Av udělat nehty atd. ;)


West Hollywood Chateau Marmont 29/09/2011

30. září 2011 v 21:42 | Niky-Avril |  Paparazzi
__________________________________________
Mám tu pro vás foto z Hollywoodu.

Acces Hollywood live

30. září 2011 v 21:12 | Niky-Avril |  Zajímavosti
___________________________________
Další status.
Tentokrát i s klipem.
(Klik na obrázek)

Acces Hollywood live with Billy Bush

30. září 2011 v 19:08 | Niky-Avril |  Zajímavosti
___________________________________________
Avril napsala opět něco na svůj face-te status jsem stihla když tam bylo napsáno před minutou ale screennula jsem to ještě jednou protože se mi tamto nechtělo objevit :D

Avril Lavigne Covers

29. září 2011 v 19:19 | Niky-Avril |  Videa
___________________________________________
Mám tu zas pár videí s písičkami od Avril.
Tahle je úplně hezky zazpívaná


New York minute

29. září 2011 v 19:12 | Niky-Avril |  Videa

New York minute

Jeden den v New Yorku,film kde vlastně má ségra její ségry přednášku ale ona to nestihla takže jí musela zastoupit sestra a řekla tam pár vět z Avriliné písničky Complicated xD


Celkem ten film znám fakt dlouho takže si ho pusťte :)

DAWN THREADER: AVRIL SHOWS US HER STUFF

29. září 2011 v 18:29 | Niky-Avril |  Videa

DAWN THREADER: AVRIL SHOWS US HER STUFF


Fox All Access nedávno dostalo přístup si promluvit s Avril.Podívali se na její kolekci Abbey Dawn,mluvili o hudbě,účinkování v Rihaninném klipu Cheers o cestování a dalším.Vše ve videu x)

MyBliss meets Avril Lavigne

29. září 2011 v 18:22 | Niky-Avril |  Videa

MyBliss meets Avril Lavigne

Rozhovor s Bliss se objevilo na youtube.com včera,ale přidávám až dnes x)
V pozadí můžete vidět Wild rose! xD

Meeting Avril Lavigne – 23rd September 2011 (written by Chyaz)

29. září 2011 v 18:20 | Niky-Avril |  Zajímavosti
a-lavigne.blog.cz
Přeložila jsem vám popis setkání s Avril od fanynky Chyaz.
Jsem fanynkou Avril od prvního dne - bez nadsázky. V létě 2002 jsem byla na dovolené na Floridě, když jsem poprvé viděla její videoklip. Když jsem přijela domů, slyšela jsem Complicated z rádia a byla jsem okamžitě závislá. Od té doby sleduji její kariéru a její hudbu a vždycky byl můj sen setkat se s ní.
Dne 23. září se můj sen splnil! Byla jsem na jejím koncertě v Manchesteru s mojí nejlepší kamarádkou Georgií a našimi italskými Bandaids přáteli Francescou a Alicí. Celý den jsme věděly, že by zde byla možnost setkat se s Avril osobně - měly jsme pro Avril dárky a projekt Bandaids nám pomohl předat jí je. Všechno to bylo na poslední chvíli, ale nemohla jsem tomu uvěřit, když nám konečně řekli, že se s ní opravdu setkáme - jen pár minut předtím, než se to odehrálo!
Bylo to po jejím vystoupení - byly jsme odvedeni (společně s Lewisem z Bandaids!) skrze stage a přes různé zákulisní koridory. Zastavili jsme se na jedné chodbě a já si v tu chvíli pomyslela, že budeme asi pokračovat dále po schodech. Stáli jsme tam zhruba minutu a v tom se objevila Avril - oněměla jsem na asi tak 30 sekund, během nichž Avril říkala "hi" všem, a poté jsem jí požádala o objetí!
Nejdivnější věc na tom celém bylo to, že to vlastně nebylo vůbec divné! V tu chvíli mi připadalo, že jí znám věky a že jsme se již předtím setkaly - byla prostě PŘESNĚ taková, jaká jsem si myslela, že je! Byla naprosto úžasná a ani mi nepřipadala tak maličká, jak jsem si myslela, že bude - to bude asi tím, že jsem zhruba stejně vysoká! Chvíli si povídala s holkama o jejím turné - všichni se s ní totiž již předtím setkaly, takže si měly o čem povídat! Já jsem jí řekla, že její show bývají neuvěřitelné a že jsem toho slyšela mnoho dobrého od Georgie.
Avril je velmi stydlivá osoba, což je opravdu roztomilé! Jak plynul čas (myslela jsem si, že jsme tam byly tak pět minut, přitom to bylo okolo 15ti minut!), uvolnila se více a při loučení jsme se všichni skvěle bavily a užily si legraci! Řekla jsem jí o mém účtu na YouTube a ona na to řekla "Bože můj! To je úžasné!". Její pomocník s make-upem stál přímo za námi a Georgie řekla: "Tohle je ten, s kým by jsi měla mluvit!" No a já si samozřejmě neuvědomila o koho se jedná, tak jsem prostě šla k němu, usmála se a řekla "hiiiiii!" - to Avril hodně rozesmálo, což bylo roztomilé!
Absolutně jsem si zamilovala okamžik, kdy se Avril otočila přímo ke mě a řekla mi: "Máš úžasné vlasy!" A její švagrová Amie řekla: "Zrovna jsem se to chystala říct!" - to nás všechny zase rozesmálo! Poděkovala jsem jí a měla na tváři ten největší úsměv.
Máme s ní i fotky, což je úžasné! Na mojí fotce s ní jsem položila ramena kolem ní, což jí trochu zmenšilo, ale stejně tu fotku miluju!
A ještě mám fotku s Avril a Lewisem!
Poté nás všechny objala - DVĚ objeví od Avril Lavigne! Pořád nemůžu uvěřit tomu, že se to všechno stalo. Byla tak krásná od hlavy k patě a naprosto sladká. Myslím, že je to i vidět na těch fotkách - opravdu se s námi uvolnila a měla jsem pocit, jako bych jí znala roky!
Byla to opravdu jednaa z nejlepších nocí mého života - a koncert byl také neuvěřitelný! Díky, Avril!
Chyaz

Birthday Project 2011: Happy Birthday Avril!

29. září 2011 v 17:45 | Niky-Avril |  Videa
Tak toto je skvělé!Polští fanoušci udělali narozeninové video pro avrilku,která ho viděla x)!