Leden 2011

Den třetí

31. ledna 2011 v 21:21 | Daysy |  Daysy píše
by: grafika-daysy.blog.cz
Dobrý večer. :)
Asi před hodinou jsem dostala sms od Niky. Lyžování už jí prý jde a právě šla někam na stezku odvahy, takže se má zřejmě dobře. x) Vyřídila jsem jí pozdrav od *AvrilQy* a ostatní věci kolem blogu. Zítra dá zase vědět, tak uvidíme. Určitě Vám sem o tom napíšu. x)

Dneska jsem přidala další novinky ohledně Avril. Víc se toho objevilo až teď navečer. Můžete se podívat na nové fotky z japonského časopisu nebo na video. Dneska už teda víc přidávat nebudu. Snad zase zítra.

Niky si tady na dnešní půlnoc přednastavila článek na hlasování pro písničku měsíce března. Od zítřka teda můžete hlasovat a ke konci týdne sem dám buď já nebo Niky (pokud už bude zpět) vyhodnocení.

Tak, to zase jen tak krátce ode mě. Jestli máte nějaký vzkaz nebo otázku ať už pro mě nebo pro Niky, stačí mi napsat na můj Formspring. Pokud to bude pro Niky, písnu jí to zítra v smsce. Jinak se mějte hezky, zítra se zas ozvu. ;)

Japanese Press Day (video)

31. ledna 2011 v 21:12 | Daysy |  Videa

(blend.er.cz)

InRock

31. ledna 2011 v 21:10 | Daysy |  V časopisech
niky-avril.blog.cz
niky-avril.blog.cz
(blend.er.cz)

What the hell - 4. nejsledovanější video na YT

31. ledna 2011 v 19:29 | Daysy |  Goodbye Lullaby
Zdravím Vás. Tak tu mám jen takovou menší novinku. Jinak se nic moc okolo Avril dnes neděje. Informace mám z blend.er.cz.

No a ještě...právě jsem psala SMS Niky, tak se kdyžtak pozděj ozvu, jestli odpověděla. Večer ještě napíšu můj pravidelný článek. ;)

Nejsledovanější videa na YouTube tento týden.

 -> 9 090 990 shlédnutí
-> 6 722 408 shlédnutí
3. Bear Fight!!
-> 4 717 073 shlédnutí
4. Avril Lavigne - What The Hell
-> 4 475 043 shlédnutí

Den druhý

30. ledna 2011 v 20:46 | Daysy |  Daysy píše
by: grafika-daysy.blog.cz
Zdravím Vás.
Jak jsem říkala, každý den aspoň tak krátce napíšu. Shrnu, co jsem přidala, co přidám a jak to bude s dalším dnem. První den jsem se spíše představovala, teď píšu o blogu a mém času.

Tento týden je naštěstí zkrácený. Škola je jend 4 dny a u mě to vypadá celkem oká, takže snad budu přidávat dost. Ale stejně. Od pondělka do středy se ze školy vracím po čtvrté, ve čtvrtek po třetí. Dříve články moc nečekejte. Snad si najdu čas. Bude to bývat ale spíše k večeru. A taky uvidíme podle toho, kolik bude novinek.

Někdy v týdnu bych taky ráda napsala Niky nějakou smsku o tom, jak to na blogu jde. Navíc tu byl pro ni nějaký vzkaz, takže pokud budou i další, sdělím jí to. Jestli něco máte, napište to do komentů. Snad to nebudou žádné složitější věci. x) Pak bych Vám sem napsala jak se má a tak, aby tu byl nějaký kontakt od ní i přesto, že je pryč.

To je ode mě asi dnes všechno. Články budu přidávat zase zítra. Pokud máte něco pro mě, můžete mi napsat na můj Formspring, pokud něco pro Niky, jak jsem říkala, do komentářů. Mějte se hezky, zase zítra. ;)

Přeložené odpovědi Avril z chatu

30. ledna 2011 v 13:23 | Daysy |  Ostatní
Za tento překlad moc děkuju a-lavigne.blog.cz (blend.er.cz)
Video, kde Avril odpovídá najdete TU.

"Spoustu inspirace k tomuto albu pochází z mých životních zkušeností a věcí, jimiž jsem si prošla a které jsem viděla."
"Ráda nakupuju. Navrhuju oblečení, takže ráda získávám inspiraci v Tokiu, protože to je moje oblíbené místo na světě co se módy týče... Takže Tokio je pro mě rozhodně ideální místo k nakupování - miluju oblečení tam a taky tam získávám inspiraci k vytváření svojí módní značky 'Abbey Dawn'."
"Když jsem poprvé slyšela moje nové album konečně hotové, byla jsem velmi nadšená... Bylo to tak trochu jako nějaký seriál, protože jsem si na jeho výrobu vzala hodně dlouhou dobu. A teď jsem tak nadšená, že ho budu moci sdílet s váma všema."
"Která píseň je pro mě nejvíc vyjímečná na novém albu? Jmenuje se 'Goodbye' a podle ní jsem album 'Goodbye Lullaby' pojmenovala. Je to píseň, kterou jsem produkovala... Myslím, že je to song, který spojí lidi, protože je to tak upřímná píseň! Je to moje oblíbená skladba."
"Jestli jsem nervózní než jdu na podium? Ani ne, spíš jsem vzrušená, je to hodně adrenalin."
↓VÍCE↓

Rozhovor pro E! News a odpovědi z chatu!

30. ledna 2011 v 10:42 | Daysy |  Videa
První rozhovor na videu je pro E! News, v druhém videu Avril odpovídá na otázky od fanoušků ze včerejšího chatu!Chatuj s Avril !

29. ledna 2011 v 17:12 | Daysy |  Avril News
niky-avril.blog.cz
Dnes po dobu 19:00-20:00 (pro nás od 02:00 do 03:00) bude probíhat chat s Avril na Saturday Night Online! Jestli se chcete Av na něco zeptat, můžete se zaregistrovat TADY a poslat jí svoji otázku. Potom už zbývá jen čekat, jestli vybere zrovna Vás a odpoví. x) Dotazů na ni bude určitě hodně, takže to chce hlavně štěstí.

Nová verze What the hell!

29. ledna 2011 v 11:35 | Daysy |  Goodbye Lullaby
(Text i video: blend.er.cz)

Stránka MTV.com zveřejnila novou verzi videoklipu What the Hell. Je zde pár malých změn - například na začátku není záběr na notebook, ale na kolo; v obchodě s oblečením není tak dlouhý záběr na billboard s nápisem Abbey Dawn a nakonci videa během koncertu není zobrazena přední část mobilu. Atd. Atd. Jsou to prostě malé změny, určitě jich tam najdete víc. Jednoduče řečeno - byly odstraněny reklamy!


New interview with 10 on Top

29. ledna 2011 v 11:26 | Daysy |  Videa
(Text upraven jen lehce, zdroj: blend.er.cz)

Mám tady pro Vás video. Avril na svůj twitter psala, aby její američtí fanoušci sledovali pořad MTV 10 On Top. Po kliknutí na odkazy pod textem se můžete podívat na ukázky z rozhovorů. V prvním Avril mluví o Kanyeovi a vyjadřuje se k jeho akci na twitteru (přečíst si o tom můžete TADY).